Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

VERHELST.

Joseph Plateaustraat, 1
8400 Oostende

Telefoon: 059 24 27 00
E-mail: info@verhelst.net.bmw.be

Concessiehouder
Paul Verhelst
Concessiehouder

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail : Paul.Verhelst@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail : Paul.Verhelst@verhelst.net.bmw.be


Kristof Wouters
Kristof Wouters
Sales advisor

Telefoon: 059 24 27 04 059 24 27 04
E-mail : Kristof.Wouters@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 04 059 24 27 04
E-mail : Kristof.Wouters@verhelst.net.bmw.be
Johan Van Lyl
Johan Van Lyl
Sales advisor

Telefoon: 059 24 27 07 059 24 27 07
E-mail : Johan.Van-Lyl@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 07 059 24 27 07
E-mail : Johan.Van-Lyl@verhelst.net.bmw.be
Willem Blanckaert
Willem Blanckaert
Sales advisor

Telefoon: 059 24 27 09 059 24 27 09
E-mail : Willem.Blanckaert@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 09 059 24 27 09
E-mail : Willem.Blanckaert@verhelst.net.bmw.be


Kristof Wouters
Kristof Wouters
Sales advisor

Telefoon: 059 24 27 04 059 24 27 04
E-mail : Kristof.Wouters@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 04 059 24 27 04
E-mail : Kristof.Wouters@verhelst.net.bmw.be


Bart Rammant
Bart Rammant
Service advisor Premium Selection

Telefoon: 059 50 07 50 059 50 07 50
E-mail : Bart.Rammant@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 50 07 50 059 50 07 50
E-mail : Bart.Rammant@verhelst.net.bmw.be


Katrien Verbeke
Katrien Verbeke
After sales advisor

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail : Katrien.Verbeke@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail : Katrien.Verbeke@verhelst.net.bmw.be


Danny Monstrey
Danny Monstrey
Verantwoordelijke magazijn en receptie

Telefoon: 059 24 27 06 059 24 27 06
E-mail : Danny.Monstrey@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 06 059 24 27 06
E-mail : Danny.Monstrey@verhelst.net.bmw.be


Olivier Boedt
Olivier Boedt
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 059 24 27 01 059 24 27 01
E-mail : Olivier.Boedt@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 01 059 24 27 01
E-mail : Olivier.Boedt@verhelst.net.bmw.be
Luc Michiels
Luc Michiels

Michel Bonné
Michel Bonné

Michiel Joly



Johnny Monsaert
Johnny Monsaert



Guido Demolder
Guido Demolder

Telefoon: 059 24 27 02 059 24 27 02
E-mail : Guido.Demolder@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 02 059 24 27 02
E-mail : Guido.Demolder@verhelst.net.bmw.be


Jago Winnen
Marketing / Verkoopadministratie

Telefoon: 059 24 27 10 059 24 27 10
E-mail : Jago.Winnen@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 10 059 24 27 10
E-mail : Jago.Winnen@verhelst.net.bmw.be


Jago Winnen
Marketing / Verkoopadministratie

Telefoon: 059 24 27 10 059 24 27 10
E-mail : Jago.Winnen@verhelst.net.bmw.be

Telefoon: 059 24 27 10 059 24 27 10
E-mail : Jago.Winnen@verhelst.net.bmw.be

Receptie en afspraken

Joseph Plateaustraat 1
8400 Oostende

Contact

Telefoon: 059 24 27 00 059 24 27 00
E-mail: info@verhelst.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 8:30 - 12:00 & 12:30 - 18:30
Za : 10:00 - 12:00 & 13:30 - 18:00
Zon - en feestdagen Gesloten

Tweedehandscentrum

Torhoutsesteenweg 712
8400 Oostende

Contact

Telefoon: 059 50 07 50 059 50 07 50
Fax: 059 50 07 30
E-mail: Premium@verhelst.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 10:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 10:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Zon - en feestdagen Gesloten

BMW Verhelst N.V.

Joseph Plateaustraat 1, 8400 Oostende
Joseph Plateaustraat 1
8400 Oostende

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top